O společnosti ANDRITZ

O společnosti ANDRITZ SEPARATION

ANDRITZ SEPARATION je celosvětovým pojmem v dodávkách technologií pro zahušťování, odvodňování a sušení kalů, separaci suspenzí a kapalin v mnoha průmyslových odvětvích, včetně servisního zabezpečení.

Více než 150 let zkušeností v oblasti separace suspenzí a každoročně minimálně 2000 nových referencí jsou základem vysoké odbornosti a kompetence výrobce ANDRITZ SEPARATION, stejně jako intenzivní kontakt se zákazníky umožňující vzájemně výhodnou zpětnou vazbu. Výsledkem jsou neustálé inovace a vylepšování produktů založených na osvědčených technologiích.

ANDRITZ SEPARATION nabízí nejkomplexnější portfolio zařízení na separaci, což umožňuje navrhnout optimální řešení pro širokou škálu aplikací v různých průmyslových odvětvích. Jako jeden z mála výrobců, ANDRITZ SEPARATION kromě zařízení pro mechanickou separaci kalů, suspenzí a kapalin, nabízí rovněž systémy pro jejich tepelnou úpravu jako další navazující krok.

Vysoká odbornost výrobce ANDRITZ SEPARATION spočívá v neustálé inovaci zařízení a systémů založené na technické preciznosti, inženýrském know-how, záruce vysoké kvality a komunikaci se zákazníky. Kompletní sortiment nejmodernějších zařízení zahrnující sítové zahušťovače, dekantační odstředivky, šnekové lisy a sušárny nabízí zákazníkům optimální volbu při výběru výkonných a účinných zařízení pro mechanickou separaci kalů a suspenzí včetně jejich následné tepelné úpravy sušením. Dále talířové odstředivky, dynamické cross-flow filtry, vakuové filtry a další technologie z produktového portfolia ANDRITZ SEPARATION.

ANDRITZ SEPARATION je partnerem zákazníků po dobu celého životního cyklu zařízení, tj. od úvodních konzultací o nejoptimálnějším řešení, přes dodávku, instalaci a zprovoznění zařízení až po opravy a výměny náhradních dílů.

Zařízení a systémy ANDRITZ SEPARATION včetně servisních služeb jsou celosvětově nabízeny prostřednictvím sítě více než 2000 zaměstnanců a zástupců ve více než 40 lokalitách ve 24 zemích. Za účelem dosažení dostupnosti služeb po dobu 24 hodin denně a 7 dní v týdnu ANDRITZ SEPARATION neustále rozšiřuje svoji místní přítomnost a etabluje se širokou sítí servisních středisek po celém světě.

V České republice a Slovenské republice je prodej, montáž a servis dekantačních odstředivek, sítových zahušťovačů, šnekových lisů a talířových odstředivek zabezpečen prostřednictvím společnosti CENTRIVIT, spol. s r.o.