O společnosti CENTRIVIT, spol. s r.o.

Společnost CENTRIVIT, spol. s r.o. patří k předním dodavatelům dekantačních odstředivek pro čistírny odpadních vod v České republice a Slovenské republice a za posledních téměř 20 let realizovala celou řadu dodávek napříč oběma republikami.

Naše společnost je lokálním partnerem společnosti ANDRITZ SEPARATION GmbH, členem skupiny ANDRITZ, se sídlem v Kolíně nad Rýnem v oblasti prodeje a servisu dekantačních odstředivek a sítových zahušťovačů pro čistírny odpadních vod v České republice a Slovenské republice. Výrobní závod dekantačních odstředivek a sítových zahušťovačů je v rámci skupiny ANDRITZ soustředěn ve francouzském Chateauroux. V naší nabídce jsou i sušárny kalů z komunálních čistíren odpadních vod. Další zařízení z produktového portfolia ANDRITZ SEPARATION pak nabízí firma ANDRITZ s.r.o. ze Spišské Nové Vsi.

Historie podnikání společnosti CENTRIVIT, spol. s r.o. sahá do roku 1993. Již od svého prvopočátku se společnost věnovala prodeji a servisu dekantačních odstředivek pro čistírny odpadních vod, čemuž se kromě jiných aktivit dodnes věnuje jako svému klíčovému předmětu podnikání. Postupem času se naše společnost rozrostla na dnešních 15 pracovníků.

Zabýváme se jak prodejem jednotlivých zařízení pro technologické linky zahušťování a odvodňování kalů, tak i komplexními dodávkami těchto linek formou „na klíč“ včetně našeho vlastního systému řízení na bázi Siemens Simatic S7.

Naší vedlejší aktivitou je oblast dezintegrace přebytečného aktivovaného kalu, kterou jsme rozvinuli ve spolupráci s odborníky z VŠCHT Praha. Dodávky, instalace a servis patentově chráněných lyzačních zařízení nabízíme tuzemským i zahraničním zákazníkům.

Činnost naší společnosti ve východní části Slovenské republiky podporuje partnerská organizace Centrivit Slovakia s.r.o. se sídlem v Košicích.

Aktivity naší společnosti se neomezují pouze na Českou republiku a Slovenskou republiku. Zkušenost, schopnost improvizace a jazykové vybavení našich pracovníků dovolují provádění servisních výkonů na odstředivkách v Asii, Jižní Americe, Africe, Blízkém Východě, Rusku i celé Evropské unii.

Naše oborové zaměření

Nabízíme efektivní řešení a dodávky „na klíč“ v oblasti separace komunálních a průmyslových kalů vznikajících při biologickém čištění odpadních vod.
V naší nabídce jsou zařízení z portfolia ANDRITZ SEPARATION pro následující procesy: