O nás

O společnosti CENTRIVIT

Společnost CENTRIVIT, spol. s r.o. patří k předním dodavatelům dekantačních odstředivek pro čistírny odpadních vod v České republice a Slovenské republice a za posledních téměř 20 let realizovala celou řadu dodávek napříč oběma republikami.

Naše společnost je lokálním partnerem společnosti ANDRITZ SEPARATION GmbH, členem skupiny ANDRITZ, se sídlem v Kolíně nad Rýnem v oblasti prodeje a servisu dekantačních odstředivek a sítových zahušťovačů pro čistírny odpadních vod v České republice a Slovenské republice. Výrobní závod dekantačních odstředivek a sítových zahušťovačů je v rámci skupiny ANDRITZ soustředěn ve francouzském Chateauroux. V naší nabídce jsou i sušárny kalů z komunálních čistíren odpadních vod. Další zařízení z produktového portfolia ANDRITZ SEPARATION pak nabízí firma ANDRITZ s.r.o. ze Spišské Nové Vsi.


O společnosti ANDRITZ

ANDRITZ SEPARATION je celosvětovým pojmem v dodávkách technologií pro zahušťování, odvodňování a sušení kalů a suspenzí včetně servisního zabezpečení.

Více než 150 let zkušeností v oblasti separace suspenzí a každoročně minimálně 2000 nových referencí jsou základem vysoké odbornosti a kompetence výrobce ANDRITZ SEPARATION, stejně jako intenzivní kontakt se zákazníky umožňující vzájemně výhodnou zpětnou vazbu. Výsledkem jsou neustálé inovace a vylepšování produktů založených na osvědčených technologiích.


Aktuality

Připravujeme pro Vás čerstvé informace z našeho oboru...


Reference

Připravujeme pro Vás informace o vybraných zajímavých referenčních projektech...


Ke stažení

Zde naleznete dokumenty ke stažení, certifikáty, informační materiály a další...